Imię: Eris
Ur. 2017
Wielkość: średnia
Waga: 15,50 kg

Eris czeka na wirtualnego opiekuna!

Eris to ruda, młoda suczka znaleziona na terenie gminy Wieliszew. Na początku jest troszkę onieśmielona nieznanym, schroniskowym otoczeniem. Jednak po chwili spędzonej z opiekunem zaczyna czuć się coraz pewniej. Eris w stosunku do człowieka jest bardzo przyjazna, lubi być w jego towarzystwie, a głaski i mizianki sprawiają jej ogromną radość. Eris ma drobne kłopoty z chodzeniem na smyczy, ale jest chętna do nauki. Sunia bardzo ładnie dogaduje się z innymi psami, zarówno samcami jak i suczkami. Szukamy dla tej wesołej i przyjacielskiej suczki domku pełnego miłości i człowieka – przyjaciela na zawsze.
WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?