Imię: Ernest
Ur. 2011
Wielkość: duży
Waga: ok. 25 kg

Ernest czeka na wirtualnego opiekuna!

Ernest to starszy, duży pies znaleziony na terenie gminy Błonie. Jest grzecznym i spokojnym psem. W pierwszej chwili jest onieśmielony, ale wystarczy kilka czułych słów i delikatny dotyk, by psiak zaufał i cieszył się z obecności człowieka. Niestety Ernest nie umie chodzić na smyczy, widać że nie miał z nią nigdy do czynienia. Z innymi pieskami Ernest ładnie się dogaduje. Jednak bardzo tęskni za swoim domkiem i chce do niego wrócić jak najszybciej.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?