10407681_722467177796803_1210150345486243983_nImię: Eryk
Rasa: Kundelek
Ur.: 2010
Płeć: Pies
Wielkość: duża

Wirtualnym opiekunem jest Pani Aneta!

Eryk jest dużym psiakiem, który trafił do nas na początku stycznia. Ponieważ chłopak jest troszkę wycofany nie znamy go jeszcze za dobrze. Na pewno lubi suczki, dzieli boks z Dalią i dogadują się dobrze. Jest zainteresowany człowiekiem, podchodzi i bierze parówki, nawet chętnie wychodzi na spacerek. Nie boi się panicznie, można go pogłaskać, nakarmić, ale widać, że nie ufa do końca, nie wtula się w człowieka, ale jeszcze będzie:) Nie czuje się za dobrze na smyczy, ale po kilku lekcjach powinno już nie być problemu.

Aktualizacja: Eryk otworzył się na kontakt z człowiekiem. Jest o wiele weselszy i radośniejszy. Na widok podchodzących do niego ludzi macha ogonkiem i nadstawia łepek. Chodzenie na smyczy również idzie mu lepiej. Jest bardzo posłuszny. Nie reaguje agresją na widok innych psów. Nasz kochany Eryk zmienił się i z ogromnym utęsknieniem czeka na nowego opiekuna. Psiak będzie wspaniałym, dzielnym stróżem i fantastycznym, oddanym przyjaciele na długie lata.
Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekuna: 795 845 242

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Dodaj komentarz

Twój adres mailowy nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

Możesz użyć tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

wyczyść formularzWyślij