Imię: Esma
Ur.: 2017 r
Wielkość: mała

Esma czeka na wirtualnego opiekuna!

Esma to szorstkowłosa suczka znaleziona 21.08.2021r na ulicy Sportowej w Markach. Psinka trafiła do schroniska w obroży przeciwpchelnej, która wrastała jej w głowę i ucho. Jest już pod opieką weterynarza. Suńka jest mocno zaniedbana, brudna i skołtuniona. Do człowieka jest przyjacielsko nastawiona, choć w pierwszym kontakcie nieufna. To cichutka, delikatna i spragniona pieszczot dziewczyna. Bliskość opiekuna daje jej poczucie bezpieczeństwa. Niestety Esma nie radzi sobie z chodzeniem na smyczy.