Imię: Eter
Rasa: mix amstaffa
Ur.: 01.2021 r
Wielkość: średni

Eter czeka na wirtualnego opiekuna!

Eter to piękny psiak w typie amstaffa znaleziony na terenie Miasta Sochaczew. Od pierwszych chwil spędzonych w nieznanym otoczeniu czuje się swobodnie i beztrosko. Jest bardzo przyjacielski w stosunku do człowieka i chętnie zawiera nowe znajomości. Lubi się przytulać a drapanko za uszkiem sprawia mu wiele przyjemności. Eter potrafi chodzić na smyczy ale zdarza mu się mocniej pociągnąć. Czy ktoś pokocha ślicznego czworonoga?