Imię: Eureka
Ur.: 2017
Wielkość: średnia

Eureka czeka na wirtualnego opiekuna!

Eureka to ruda suczka znaleziona na terenie gminy Otwock. Trafiła do schroniska w dniu 04.06.2022. Sunia jest spokojna i łagodna. Potrzebowała chwilki żeby poczuć się pewnie w nieznanym otoczeniu. W stosunku do człowieka Eureka jest przyjacielska i spragniona czułości. Z radością nadstawia łepek do głaskania. Psinka umie chodzić na smyczy, jest grzeczna i słucha się opiekunów. Eureka ładnie dogaduje się z kolegą z boksu.