Imię: Evian
Wielkość: średni
Waga: ok. 25 kg

Wirtualnym opiekunem jest Magdalena Porembska

Evian to średniaczek znaleziony na terenie gminy Brańszczyk. Piesek ma problemy ze wzrokiem, jest pod opieką weterynarza. Początkowo nie czuje się pewnie w nieznanym otoczeniu. W stosunku do człowieka psiak jest przyjacielsko nastawiony. Chętnie nadstawia główkę oczekując głasków i drapanka. Jest grzeczny, spokojny i delikatny. Niestety nie radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Piesek tęskni za domkiem i liczy na szybki powrót do swojej Rodziny.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?
NIE KUPUJ – ADOPTUJ!