Imię: Falbanka
Wielkość: mała
Waga: ok. 2 kg

Wirtualnymi opiekunami są Helena, Tosia, Lila, Juti

Falbanka to słodziutka dziewczynka, która trafiła do schroniska razem ze swoja mamą i bratem. Maluchy są bardzo otwarte w stosunku do człowieka i chętnie nadstawiają główki domagając się głasków i pieszczot. Przytulanie, drapanko po brzuszku i szyjce dają im wiele radości, co pokazują wesoło merdając ogonkami. Szczeniaczki zapowiadają się na małe/średnie pieski. Dzieciaczki proszą o najwspanialsze domki i rodziny, w których nigdy nie zabraknie miłości oraz bezpieczeństwa.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.