Imię: Fantazja
Ur. 2016
Wielkość: średnia
Waga: ok. 12 kg

Fantazja czeka na wirtualnego opiekuna!

Fantazja to młoda, długowłosa suczka znaleziona na terenie gminy Brwinów. Suczka trafiła do nas z dwójką dzieciaczków. Fantazja jest spokojna i nieśmiała. Jest bardzo dobrą mamusią, czułą i troskliwą. Najchętniej wcale nie opuszczała by swoich maluszków. Nie wiemy czy umie chodzić na smyczy, bo każde rozstanie z nimi, choćby na chwilę bardzo przeżywa. Będziemy sprawdzać to trochę później, gdy już oswoi się z nami i poczuje się pewnie w nowym miejscu.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?