Imię: Farba
Rasa: europejska
Ur. 16.09.2020r

Wirtualnymi opiekunami są Lena i Sylwia Zalewskie

Farba to kruszynka znaleziona z rodzeństwem na terenie gminy Otwock. Niestety koteczki trafiły do schroniska w słabej kondycji. U wszystkich zdiagnozowano koci katar. Są już pod opieką weterynarza. Farba ma jedno oczko w bardzo złym stanie, będziemy próbowali je uratować. Kociaki są przytulaśne i lubiące kontakt z człowiekiem. Chętnie nadstawiają brzuszki do drapanka. Czekają na najwspanialsze, pełne miłości i radości domki.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

KOT, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, kot zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.