Imię: Farsa
Ur.: 2019r
Wielkość: duża
Waga: 24,50 kg

Farsa czeka na wirtualnego opiekuna!

Farsa to owczarkowata suczka znaleziona w towarzystwie dużego pieska na terenie gminy Baboszewo. Jest zaczipowana ale niestety numer czip nie jest zarejestrowany w bazie danych. Farsa to wesoła i spragniona kontaktu dziewczyna. Jest ciekawą otoczenia i żywiołową suczką. Głaski sprawiają jej wiele przyjemności a bliskość człowieka daje poczucie bezpieczeństwa. Suńka ładnie potrafi chodzić na smyczy. Kto ją pokocha i podaruje wspaniały domek?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!