Imię: Feel
Rasa: mix
Ur. 11.05.2020r
Płeć: samiec
Wielkość: mały
Waga: 5,50 kg

Feel czeka na wirtualnego opiekuna!

Feel to szczeniaczek odebrany interwencyjnie wraz z innym, większym psem z jednej z posesji w gminie Nieporęt. Psie dziecko było przywiązane grubym łańcuchem do budy! Piesek miał za zadanie pilnować gołębnika, do picia miał brudną, brązową ciecz. Podczas interwencji nigdzie nie widzieliśmy jedzenia dla psów. Podobno były dokarmiane przez sąsiadów. Pomimo trudnych początków swojego życia, Feel jest wesołym, energicznym i ciekawym świata młodziakiem. Lubi być blisko człowieka. Wielką radość daje mu zabawa piłeczką. Nie znamy jego rodziców ale zapowiada się na średniej wielkości psiaka. Szukamy dla niego wyjątkowego domku, w którym nie zabraknie miłości a maluszek poczuje się bezpiecznie.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !
Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.
Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl