Imię : Bazyl
Ur : 2016
Wielkość: średni
Waga : 26 kg

Bazyl czeka na wirtualnego opiekuna!

Bazyl to sympatyczny i wesoły pies znaleziony na terenie gminy Wołomin. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi i czerpie dużo radości z przebywania w ich towarzystwie. Lubi nadstawić łepek i szyjkę do głaskania. Pięknie siada i podaje łapkę. Pies umie chodzić chodzi na smycz, choć trochę ciągnie. Niestety Bazyl nie zgadza się z innymi psami, więc szukamy dla niego domku w którym będzie jedynakiem. Może Ty szukasz czworonożnego przyjaciela i podarujesz mu bezpieczny, spokojny domek, w którym otoczony miłością i troską spędzi życie.