Imię : Figaro
Ur : 2014
Wielkość: średni
Waga : ok 22 kg

Figaro czeka na wirtualnego opiekuna!

Figaro to piesek , który razem z sunią, został odebrany interwencyjnie właścicielowi . Piesek większą część życia spędził na łańcuchu przy rozpadającej się budzie. Figaro jest troszkę wycofany i cichy, ale po zapoznaniu okazuje się być, bardzo żywiołowym i pogodnym psiakiem. Chętnie daje głowę do głaskania,i zabiega o uwagę. Figaro ma trochę problemów z chodzeniem na smyczy. Super dogaduje się z koleżanką z boksu. Szukamy dla niego pełnego miłości domku.