Imię: Figiel
Ur. 05.2016
Wielkość: mały
Waga: kg 10

Figiel czeka na wirtualnego opiekuna!

Figiel to młody piesek, który został przywieziony z Wieliszewa. Został znaleziony z siostrą. Pieski były nieufne i bały się człowieka. Dzięki żmudnej pracy naszych pracowników i wolontariuszy Figiel umie chodzić na smyczy, nie szarpie, jest posłuszny. Piesek lgnie do ludzi nawet tych nowo poznanych. Lubi nadstawić łepek na pieszczoty i sam się o nie upomina. Ten energiczny przytulas potrzebuje domu, w którym poświęci mu się czas i ludzi, z którymi będzie mógł dużo spacerować i bawić się. Figiel do nowego domku wniesie mnóstwo pozytywnych uczuć i będzie wyjątkowo oddanym przyjacielem.

——————————————