Imię: Filemon
Rasa: europejska
Ur. 03.05.2020r

Wirtualnymi Opiekunami są Uczniowie klasy 3A z L.O. im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Maz. z Panią Jagodą Miką – Kapustą

Filemon to pręgowany kociak, który razem z koteczką Frezją został znaleziony na terenie gminy Wołomin. Kotki zostały odebrane z hotelu dla zwierząt Pero w Kobyłce. Trafiły do schroniska w fatalnym stanie. Filemon ma obustronne zmętnienie rogówki po przebytym kocim katarze. Widzi słabiutko i nie wiadomo, czy oczka uda się uratować. Jest już pod opieką naszego weterynarza. Pomimo problemów z oczkami kociak jest energiczny, lubiący zabawy z człowiekiem oraz drapanko po grzbiecie. Koteczki umieją zachować czystość – ładnie korzystają z kuwety.

KOT, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
——————————————-Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.
Kotek jest odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany.