Imię: Fiolet
Ur. 01.09.2020r
Wielkość: mały
Waga: ok. 2 kg

Fiolet czeka na wirtualnego opiekuna!

Fiolet to nieśmiały malec znaleziony wraz z rodzeństwem i rodzicami na terenie gminy Błonie. Szczeniaczki są wesołe, radosne i rozbrykane. Uwielbiają wspólne zabawy i drobne szczeniackie psoty i figle. W stosunku do człowieka są otwarte i chętne do towarzystwa. Sądząc po wielkości rodziców maluchy będą małymi/średnimi psiakami. Szukają cudownych domków w których poczują się kochane i bezpieczne.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.