Imię: Fiona
Ur. 07.2017
Wielkość: średnia
Fiona czeka na wirtualnego opiekuna!

Fiona to sunia znaleziona na terenie gminy Wieliszew. Jest bardzo wesoła, towarzyska i otwarta w stosunku do ludzi, nawet tych dopiero co poznanych. Uwielbia być przytulana, głaskana i przebywać jak najbliżej człowieka. W podzięce za pieszczoty rozdaje soczyste buziaki, których nigdy nie ma dość. Fiona to jeszcze psie dziecko, które potrzebuje mądrego i kochającego przewodnika w poznawaniu świata, dzięki któremu stanie się super psiakiem. Sunia zna smycz i już całkiem nieźle sobie na niej radzi.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?