Imię : Fiona
Ur : 2011
Wielkość: średnia
Waga : ok. 24 kg

Fiona czeka na wirtualnego opiekuna!

Fiona to sunia która razem z drugim pieskiem, została odebrana interwencyjnie właścicielowi . Sunia całe życie spędziła na łańcuchu, w rozpadającej się budzie. Psinka jest troszeczkę wycofana i zlękniona. Mimo to stara się pokonać swe lęki i po dłuższym przebywaniu z człowiekiem już nadstawia nieśmiało łepek do głaskania. Zaczyna również podchodzić by się przytulić, z dnia nadzień staje się śmielsza, bardziej otwarta, widać, że chce zaufać człowiekowi. Fiona bardzo chce poczuć ciepło i miłość jakiej nie zaznała, prosimy o dobry domek dla tej wspaniałej suni.