Z serii: firma pomaga.

Dnia 26.09 2014r. odwiedziło nas kilku pracowników pewnej firmy, którzy postanowili pomóc nam w upiększaniu wybiegu dla psów. Udaliśmy się do pobliskiego lasu, aby przynieść do schroniska stare konary drzew. Wkopaliśmy je w ziemię i pomalowaliśmy, aby wnieść trochę kolorów na wybieg dla psów. Po ciężkiej, ale jakże owocnej pracy nasi pomocnicy zajęli się wyprowadzeniem psiaków. Nasze kochane bezdomniaki cieszyły się ogromnie, a po wybieganiu się na spacerkach były uroczo zmęczone. Wolontariusze przeznaczyli również 1000zł na dwie piękne budy dla psów.

To był wspaniały dzień! Dziękujemy serdecznie wszystkim przybyłym i zapraszamy ponownie! Dodatkowo, pragniemy zachęcić Was do podobnej pomocy. Jeśli pracujecie w jakiejś firmie namówcie znajomych, aby choć jeden dzień spędzić w schronisku i pomóc naszym psiakom. To fantastyczna sprawa! Zachęcamy do działania!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres mailowy nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

Możesz użyć tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

wyczyść formularzWyślij