Imię: Fix
Wielkość: duży
Waga: ok. 27 kg

Wirtualnym opiekunem jest Magdalena Porembska

Fix to piesek w typie wyżła znaleziony 14.08.2022 w Markach przy ul. Granicznej. Pies był w towarzystwie drugiego podobnego psa. Psy mają na sobie czerwone obroże widoczne na zdjęcia. Fix jest troszkę onieśmielony schroniskowym otoczeniem, jednak chwila spędzona z opiekunem pozwala mu się poczuć pewniej. Fix to spokojny i łagodny pies. Umie chodzić na smyczy, jest grzeczny i posłuszny. Piesek tęskni i czeka na szybki powrót do domu.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?