Imię: Flap
Ur. 2013
Wielkość: średni

Flap czeka na wirtualnego opiekuna!

Flap to czarny pies który przyjechał do nas razem ze swoim kolegą Flipem. Psiaki trafiły do schroniska z powodu choroby swojego właściciela. Flap w nowym schroniskowym otoczeniu czuje się bardzo niepewnie. Do nieznanych ludzi w pierwszej chwili zachowuje dystans, ale widać że bardzo chce pokonać swoją nieśmiałość. Powolutku zaczyna czerpać radość z obecności człowieka a nawet nadstawia łepek do głaskania. Flap umie chodzić na smyczy. Podaruj temu pieskowi domek, pokochaj go i spraw żeby zapomniał o swojej stracie.