Imię: Flara
Ur.: 2016
Wielkość: duża

Flara czeka na wirtualnego opiekuna!

Flara to czarna suczka znaleziona 13.12.2021 w Markach przy ul. Lisa Kuli. Sunia jest bardzo pogodna i wesoła. W stosunku do człowieka jest otwarta i przyjazna. Uwielbia przytulanki i głaski. W nowym miejscu od początku czuje się jak u siebie, z chęcią zawiera nowe znajomości. Świetnie dogaduje się z kolegą z boksu. Flara dobrze sobie radzi z chodzeniem na smyczy, jest posłuszna i wpatrzona w opiekuna. Czy ktoś ją pokocha?