Imię: Flik
Ur. 01.01.2018
Wielkość: mały

Wirtualnym opiekunem jest Ewa Leszczyńska

Flik to szorstkowłosy szczeniak znaleziony na terenie Wołomina. Jest wesołym i milutkim psiakiem, którego wszędzie jest pełno. Ciekawie patrzy na świat, ale jest troszkę onieśmielony jego ogromem i stara się być cały czas blisko człowieka. Nie znamy jego rodziców, więc nie wiemy jak duży urośnie, ale zapowiada się raczej na małego lub średniego pieska. Nie pozwól mu spędzić dzieciństwa w schronisku, pokochaj to maleństwo i podaruj mu kochający domek.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.