Imię: Flinston
Ur.: 04.2020r
Wielkość: średni

Flinston czeka na wirtualnego opiekuna!

Flinston to średniaczek znaleziony na terenie gminy Nieporęt. Trafił do schroniska zakleszczony – przebywa pod opieką weterynarza. Psiak jest troszkę ostrożny w pierwszym kontakcie z człowiekiem i nie czuje się pewnie w nieznanym otoczeniu. Potrzebuje chwili na poznanie opiekuna i zaufanie. Kiedy już przełamie swoje obawy pokazuje, że jest sympatycznym i przyjacielsko nastawionym młodziakiem. To grzeczny i spokojny piesek. Flinston ma problemy z chodzeniem na smyczy. Czy ktoś go pokocha?