Imię: Flores
Ur. 2018
Wielkość: mały
Waga: 5,50 kg

Flores czeka na wirtualnego opiekuna!

Flores to malutki piesek znaleziony na terenie gminy Brwinów. Psiak jest prawdopodobnie po wypadku komunikacyjnym. Jest diagnozowany i objęty opieką weterynaryjną. Flores jest odrobinkę przestraszony i niepewny, potrzebuje troszkę czasu na poznanie nowego otoczenia i nieznanych opiekunów. Pozwala już nam na pierwsze delikatne głaski. Piesek ma troszkę kłopotów z chodzeniem na smyczy, ale to pewnie wynik stresu. Został znaleziony w niebieskiej obróżce widocznej na zdjęciach.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?