Fortepian

Waga 5.2 kg

Waga 5.2 kg

Wirtualnym opiekunem są Asia i Łukasz

Fortepian to czarno – biały malec znaleziony razem z mamą i rodzeństwem w dniu 12.04.2021r na ulicy Spacerowej w Markach. Pieski są wylęknione i wycofane. Nie miały chyba do tej pory styczności z człowiekiem. Próbujemy powolutku przełamywać ich obawy i pokazujemy , że bliskość i dotyk może być bardzo przyjemny. Psiaki też bardzo się starają i już widać malutkie postępy. Szukamy dla nich super domków, gdzie pod czułą i cierpliwą opieką człowieka otworzą się na świat i staną szczęśliwymi oraz radosnymi pieskami.