Imię: Fortuna
Ur.: 2018r
Wielkość: duża
Waga: ok. 28 kg

Fortuna czeka na wirtualnego opiekuna!

Fortuna to ruda, owczarkowata suczka znaleziona razem z dziećmi na terenie Legionowa. Jest bardzo troskliwą i kochającą mamusią, dzielnie opiekującą się swoją gromadką. W pierwszych chwilach pobytu w nowym otoczeniu psinka nie czuła się pewnie. Potrzebowała troszkę czasu aby się otworzyć i zaufać człowiekowi. Po zapoznaniu z opiekunami okazało się, że suńka jest wrażliwa, spokojna i towarzyska. Fortuna potrafi chodzić na smyczy, jest grzeczna i posłuszna. Szuka wspaniałego i pełnego miłości domku.