Imię: Foster
Ur. 07.2017
Wielkość: średni
Waga: ok. 12 kg

Foster czeka na wirtualnego opiekuna!

Foster trafił do schroniska z drugim pieskiem po śmierci właściciela. Piesek nie miał łatwego życia, był psem łańcuchowy. Jest bardzo zaniedbany, skołtuniony, brudny i zapchlony. To młody psiak, który nie zaznał miłości i nie poznał nic poza własnym podwórkiem. Jest przestraszony, zachowuję rezerwę do człowieka ale nie przejawia w stosunku do niego agresji. Będziemy powolutku oswajać Fostera z nami, z otoczeniem i mamy nadzieję, że socjalizacja nie potrwa długo i psiak otrzyma szansę na życie u boku kochającego człowieka.