Imię: Fotka
Wielkość: mała
Waga: ok. 10 kg

Wirtualnym opiekunem jest Marta

Fotka to długowłosa suczka znaleziona na terenie gminy Krasne. Trafiła do schroniska ze szczeniakami. W pierwszych chwilach pobytu w nowym otoczeniu psinka była troszkę onieśmielona. Kilka miłych słów i delikatnych głasków sprawiło, że poczuła się pewnie i bezpiecznie. Fotka jest grzeczna, spokojna i przyjaźnie nastawiona do ludzi. Sunia umie chodzić na smyczy, choć mały trening jeszcze jej się przyda. Prosimy o dobry i bezpieczny domek dla tej wspaniałej psinki.