Franusia

7 lutego 2018

Wirtualnym opiekunem jest Ewa Leszczyńska

Franusia trafiła do schroniska jako szczeniaczek ze swoją mamusią. Pieski nie miały dotąd styczności z ludźmi. Franusia jest bardzo wycofana i boi się kontaktu z człowiekiem. Niestety pomimo upływu czasu sunia nie przełamała swoich lęków, wciąż boi się dotyku i woli zachować bezpieczną odległość. Nowy właściciel będzie musiał poświecić czas, aby pokazać Franusi, że człowiek może być przyjacielem, na dobre i złe. Franusia nie zna domu, smyczy; będzie trzeba ją nauczyć wszystkiego od podstaw. Z innymi pieskami sunia ładnie się dogaduje, więc domek z innym psiakiem jako przewodnikiem w relacjach pies – człowiek mile widziany. Mamy nadzieję, że ta mała psinka znajdzie kogoś kto ją pokocha.