Imię: Franusia
Wielkość: mały
Waga: 2,5 kg

Wirtualnym opiekunem jest Ewa Leszczyńska

Franusia jest malutką córeczką Fruzi .Pogodna, wesoła sunia o ciepłym spojrzeniu po mamusi. Znaleziona na terenie Legionowa. Kocha jedzonko i dobrą zabawę. Jest troszeczkę nieśmiała, do nowości podchodzi z rezerwą ale bardzo szybko uczy się wszystkiego. Trzeba jej poświęcić nieco czasu. Szuka dobrego domu na zawsze. Franusia będzie wiernym przyjacielem na dobre i złe.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.