Imię: Franusia
Wielkość: mały
Waga: 2,5 kg

Wirtualnym opiekunem jest Ewa Leszczyńska

Franusia jest malutką córeczką Fruzi i obie zostały znalezione na terenie Legionowa. Tak samo jak mamusia, Franusia jest bardzo wycofana i boi się kontaktu z człowiekiem. Nowy właściciel będzie musiał poświecić czas, aby pokazać Franusi, że człowiek może być przyjacielem, na dobre i złe. Franusia nie zna domu, smyczy; będzie trzeba ją nauczyć wszystkiego od podstaw. Mamy nadzieję, że znajdzie kogoś kto ją pokocha.

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.