Imię: Fruzia
Ur. 2013
Wielkość: mała
Waga 5 kg

Fruzia czeka na wirtualnego opiekuna!

Fruzia jest rudą, poważną suczką z wielkimi, stojącymi uszkami. Znaleziona na terenie Legionowa wraz z małą córeczką.Jest trochę wylękniona, cichutka, spokojna. Początkowo boi się kontaktu z człowiekiem, po chwili jednak ośmiela się i daje się głaskać. Pracujemy nad tym by zaufała na zawsze .Jest urocza ze swoimi dużymi uszkami przypomina trochę pieska preriowego. Ma ciepłe, dobre oczka i jest śliczna. Szuka dobrego domu na zawsze.Pokocha każdego kto ją wybierze.
——————————————