fundacja psom-ludzie fundacji

„Fundacja Psom- ludzie Fundacji”

Przekaż swój 1% Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych i zachęć do zrobienia tego samego swoich znajomych i nie tylko!

Zrób sobie zdjęcie z kartką, na której napiszesz jakieś hasło lub kilka słów. Na zdjęciu możesz być Ty, Twój zwierzak lub po prostu zrób zdjęcie kartce, na której napiszesz hasło, motywujące do podzielenia się 1% z potrzebującymi psami.

Prześlij zdjęcie do nas, a my umieścimy je na naszym profilu Facebook’owym i na stronie www.fundacjapsom.pl

Zdjęcie wyślij na adres: przyjacielebracimniejszych@wp.pl lub pisząc do nas wiadomość prywatną na Facebook’u.

Do dzieła Kochani! Czekamy na zdjęcia!