Imię: Fusia
Wielkość: mała
Waga: 5,50 kg

Wirtualnym opiekunem jest Monika

Fusia to maleństwo znalezione na terenie gminy Czosnów. Od początku pobytu w nieznanym otoczeniu dała się poznać jako bardzo przyjacielska i sympatyczna dziewczyna. Uwielbia spędzać czas wśród ludzi. Radośnie merda ogonkiem na widok człowieka. Chętnie nadstawia główkę oczekując drapanka po brzuszku i głaskania. Lubi się przytulać a bliskość opiekuna daje jej poczucie bezpieczeństwa. Czy ktoś ją pokocha i sprawi, że będzie szczęśliwa?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.