Imię: Fuzja
Ur. 2014r
Wielkość: duża
Waga: 24,50 kg

Fuzja czeka na wirtualnego opiekuna!

Fuzja to owczarkowata suczka znaleziona na terenie gminy Regimin. W pierwszych dnia sunia była bardzo smutna i zagubiona. Teraz gdy zobaczyła, że jest u nas bezpieczna, uśmiech znów zagościł na jej pyszczku. Fuzja uwielbia bliskość człowieka, głaskanie i drapanie za uszkiem. Dobrze sobie radzi z chodzeniem na smyczy. W czasie spacerów jest posłuszna i spokojna. Pięknie podaje opiekunowi łapkę. Ładnie dogaduje się z kolegą w boksie, więc dom z psim towarzystwem mile widziany. Szukamy dla niej kochającej rodzinki, która sprawi, że Fuzja będzie już zawsze szczęśliwym psem.