Imię: Gadka
Ur. 17.07.2021r
Wielkość: mała
Waga: 8,40 kg

Gadka czeka na wirtualnego opiekuna!

Gadka to młodziutka psinka znaleziona razem z rodzeństwem na terenie Miasta Sochaczew. Psiaczki są wesołe, sympatyczne i bardzo towarzyskie. Przytulanie i drapanko po brzuszkach sprawia im wiele radości i przyjemności. Szczeniaczki są żywiołowe i bardzo aktywne. Uwielbiają wspólne zabawy , harce i drobne psie psoty. Nie znamy ich rodziców ale zapowiadają się na duże pieski. Maluchy szukają cudownych domków, pełnych pozytywnej energii i wielkiej miłości.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.