Imię: Galaretka
Ur. 2017
Wielkość: mała

Galaretka czeka na wirtualnego opiekuna!

Galaretka to niewielka sunia znaleziona na terenie gminy Wołomin. Jest troszkę onieśmielona schroniskowym otoczeniem, lecz z każdą chwilą czuje się pewniej. Galaretka jest przyjaźnie nastawiona do ludzi, lubi siedzieć na kolankach i nadstawiać się na głaski. Psinka jest bardzo spokojna i grzeczna. Umie ładnie chodzić na smyczy, słucha się człowieka i jest w niego wpatrzona. Widać, że bardzo tęskni za swoim człowiekiem.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?