Imię: Gambol
Ur. 07.2019r
Wielkość: średni
Waga: 13,70 kg

Gambol czeka na wirtualnego opiekuna!

Gambol to średniej wielkości piesek znaleziony na terenie gminy Czosnów. W pierwszym kontakcie jest nieco zdezorientowany w nowym otoczeniu ale szybko przełamuje swoje obawy i już po chwili lgnie do człowieka. Jest spokojny, grzeczny i przyjacielski. Głaskanie i tulenie dają mu dużo radości. Gambol bardzo ładnie potrafi chodzić na smyczy. Psiak tęskni za swoim domkiem i liczy na szybki powrót do swoich przyjaciół.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?