Imię: Garden
Ur.: 2018 r
Wielkość: średni

Wirtualnym opiekunem jest Pan Artur

Garden to rudo – biały psiak znaleziony w dniu 13.12.2020r na ulicy Lisiej w Markach. Od samego początku pobytu w nowym otoczeniu piesek jest otwarty i odważnie podchodzi do człowieka. Głaskanie i mizianie dają mu wiele radości. To grzeczny, spokojny i sympatyczny psiak. Garden ładnie umie chodzić na smyczy. Niestety nie dogaduje się z innymi zwierzętami. Bardzo tęskni z domkiem i liczy na szybki powrót do swojej rodziny.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?