Imię: Garfield
Ur. 2015
Wielkość: duży

Garfield czeka na wirtualnego opiekuna!

Garfield to uroczy, duży pies znaleziony na terenie Wołomina . Pies jest śmiały i dobrze czuje się w nowym otoczeniu. Jest bardzo ufny do ludzi i zabiega o ich uwagę. Wielką radość sprawiają mu głaski i drapanko za uszkiem. Garfield jest posłuszny, potrafi chodzić na smyczy. Zna podstawowe komendy, ładnie siada i podaje łapę. Na dzień dzisiejszy nie znamy jego stosunku do innych psiaków, będziemy to dopiero sprawdzać.

WŁAŚĆCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?