Imię: Gaston
Ur. 2016
Wielkość: średni

Gaston czeka na wirtualnego opiekuna!

Gaston to owczarkowaty pies znaleziony na terenie gminy Czosnów. Jest wesoły i pełny pozytywnej energii. Potrzebuje chwili żeby w nowym otoczeniu poczuć się jak u siebie. W stosunku do człowieka jest mega przyjazny, lubi nadstawić łepek do głaskania i miziania. Dobrze radzi sobie na smyczy, jest posłuszny i wpatrzony w opiekuna. Został znaleziony w obroży przeciwpchelnej. Gaston tęskni i chce jak najszybciej wrócić do swojego domku.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?