Imię: Glinka
Ur. 24.04.2022 r
Wielkość: mała
Waga: 3,10 kg

Glinka czeka na wirtualnego opiekuna!

Glinka to trikolorka znaleziona razem z rodzeństwem na terenie gminy Przasnysz. Pieski są wesołe i pełne szczeniackiej energii. Uwielbiają wspólne zabawy ale również zabawy z opiekunem sprawiają im wiele radości. Są ciekawe otoczenia i z wielkim zainteresowaniem poznają nowe zakątki. Maluchy zapowiadają się na średnie/duże psiaki. Szukają wspaniałych domków, w których będą kochane i szczęśliwe.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.