Imię: Góralek
Ur. 15.09.2021
Wielkość: średni
Waga: 10,20 kg

Góralek czeka na wirtualnego opiekuna!

Góralek to szczeniaczek znaleziony na terenie Legionowa. Piesek jest bardzo wesoły i chętny do zawierania nowych znajomości. Śmiało zwiedza nowe otoczenie, bryka i dokazuje jak przystało na dzieciaczka. Z radością nadstawia się na głaski i przytulanki. Góralek całkiem nieźle radzi sobie na smyczy. Kto przygarnie radosnego i kochanego psiaczka ?

Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.