Imię: Gortat
Ur.: 2017
Wielkość: duży
Waga: ok. 55-60 kg

Gortat czeka na wirtualnego opiekuna!

Gortat to pies w typie bernardyna znaleziony na terenie Otwocka. Trafił do schroniska w dniu 04.10.2020. Pies ma problemy skórne i liczne wyłysienia na ciele. Jest już pod opieką weterynarza. Gortat czuje się niepewnie i jest trochę zagubiony w nieznanym otoczeniu. Potrzebuje czasu aby poczuć się bezpiecznie i swobodnie. W stosunku do człowieka jest przyjaźnie nastawiony i to już od pierwszych chwil. Smycz nie jest mu obca, radzi sobie na niej całkiem dobrze. Niestety Gortat jest agresywnie nastawiony do innych zwierząt.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?