Imię: Granit
Ur.: 2016 r
Wielkość: średni

Granit czeka na wirtualnego opiekuna!

Granit to średniej wielkości psiak znaleziony na terenie gminy Brwinów. W pierwszych chwilach piesek był zestresowany i nie czuł się pewnie w nowym otoczeniu. Potrzebował troszkę czasu na poznanie i zaufanie opiekunom. W stosunku do człowieka jest przyjacielsko nastawiony. Widać, że delikatne głaski dają mu przyjemność i poczucie bezpieczeństwa. Jest spokojny i grzeczny. Granit potrafi chodzić na smyczy. Został znaleziony w czerwonej obroży widocznej na zdjęciach. Pokochaj go i podaruj nowy domek!