Imię: Greg
Ur.: 2017 r
Wielkość: duży
Waga: ok. 30 kg

Greg czeka na wirtualnego opiekuna!

Greg to psiak w typie owczarka niemieckiego znaleziony na terenie Miasta Sochaczew. W pierwszych chwilach był zdezorientowany i nie czuł się pewnie w nowym środowisku. Z czasem, kiedy poznał nowych opiekunów oraz otoczenie otworzył się i nabrał pewności siebie. Okazało się, że jest towarzyski i przyjacielsko nastawiony do człowieka. Greg potrafi chodzić na smyczy. Psiak szuka cudownego domku, pełnego miłości i bezpieczeństwa.