Imię: Groszek
Ur. 6.2016
Wielkość: mały/średni

Wirtualnym opiekunem jest pan Jakub

Groszek jest pieskiem wrażliwym i troszkę nieśmiałym. Potrzebuje czasu, aby poznać, a potem zaufać nowej osobie. W nieznanym otoczeniu też czuje się niepewnie, bardzo ostrożnie podchodzi do nowości. Widać, że bardzo chce, ale nie zawsze udaje mu się przełamać swoją nieśmiałość. Do znanych osób podchodzi bez problemu, delikatnie przytula się i czeka na pieszczoty. Niestety Groszek nie radzi sobie za dobrze na smyczy. Za to zgadza się z innymi psami. Szukamy dla Groszka domu, który pomoże mu w pokonaniu jego lęków, gdzie nigdy nie zabraknie dla niego miłości, czułości i cierpliwości.
Pies do adopcji będzie odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.