Imię: Hajko
Ur.: 2015
Wielkość: średni
Waga: ok. 15 kg

Hajko czeka na wirtualnego opiekuna!

Hajko to średni kundelek znaleziony na terenie Sochaczewa. Psiak jest mocno zestresowany i onieśmielony nieznanym otoczeniem. Musimy dać mu trochę czasu na aklimatyzację, poznanie środowiska i nowych opiekunów. Na razie piesek nie wykazuje chęci do zawierania bliższych znajomości z człowiekiem. Piesek nie potrafi chodzić na smyczy. Czy Hajko znajdzie człowieka, który podaruje mu domek, pokocha i pomoże przełamać psie lęki ?