Imię: Halumi
Ur.: 01.2019r
Wielkość: mały
Waga: 10,50 kg

Halumi czeka na wirtualnego opiekuna!

Halumi to biały psiak znaleziony na terenie gminy Nieporęt w towarzystwie pieska w typie malamuta. Psiaki dobrze się dogadują i mają prawdopodobnie wspólny domek. Halumi jest troszkę nieśmiały w pierwszym kontakcie z opiekunem. Potrzebuje chwili aby zaufać i poczuć się pewnie w nowym otoczeniu. Potem widać, jak głaskanie i przytulanie sprawiają mu przyjemność. Halumi jest spokojny i grzeczny. Niestety ma trudności z chodzeniem na smyczy. Piesek marzy o wspaniałym, kochającym domku.