Imię: Haps
Ur.: 06.2020
Wielkość: średni
Waga: ok. 18 kg

Haps czeka na wirtualnego opiekuna!

Haps został znaleziony w dniu 23.12.2021 W Markach przy ul. Żurawinowej razem z drugim psem. Pieski są do siebie bardzo podobne, więc to pewnie bracia. Niestety psy są mocno wycofane i przestraszone, chyba nie miały do tej pory za dużo kontaktu z człowiekiem. Nie chcą nawiązywać bliższych znajomości, zdarza im się też pokazać zęby. Musimy dać im czas na poznanie nowego miejsca i opiekunów. Gdy ich zachowanie ulegnie zmianie uzupełnimy opis.