Imię: Haribo
Ur.: 07.2020 r
Wielkość: średni

Haribo czeka na wirtualnego opiekuna!

Haribo to rudy szczeniak znaleziony na terenie gminy Otwock. Trafił do schroniska w dniu 12.12.2020r. Jest bardzo energicznym i żywiołowym psim dzieckiem. Lubi przebywać blisko człowieka i ciągle zabiega o jego uwagę. Jest wesoły, rozbrykany i ciekawy nowego otoczenia. Psiak całkiem nieźle radzi sobie na smyczy ale na pewno przyda mu się jeszcze trochę lekcji. Nie znamy jego rodziców – zapowiada się na dużego pieska. Kto szuka tego ślicznego chłopczyka?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?